Kamu İhale İlan
Ana Sayfa Neden Farklıyız? Hakkımızda Hizmetlerimiz Örnek İhale İhaleler  RSS  İhale Sonuçları Arşivdeki İhaleler İhale Takvimi Mesaj Formu
Kamu İhale İlan Com

0532 - 5451829

 Abonelik Ücretleri
 Abonelik Sözleşmesi
 Abonelik Yenileme (7/24)
   Banka Havalesiyle Abonelik
 Posta Çekiyle Abonelik
 Kredi Kartıyla Abonelik (7/24)

 
28 Eylül 2021
Salı
.: GİRİŞ :.
Kullanıcı Adı

Şifre

Mobil Numaramız
90-532-5451829
(09:00~18:00 Arası)
Sitemizde güvenli iletişim sağlamak üzere SSL sunucu sertifikası yüklenmiştir. Visa MasterCard
SSL Sertifikasını Denetle

  Abonelik Sözleşmesi

Bu sözleşme kamuihaleilan.com internet sitesi (aşağıda "kamuihaleilan.com" olarak geçecektir) ile kamuihaleilan.com'a abone olan kullanıcılar (aşağıda "aboneler" olarak geçecektir) arasında geçerlidir.
kamuihaleilan.com aşağıda yazılı olan kuralları, şartları ve uyarıları gerekli gördüğünde değiştirme, iptal etme ya da yenilerini ekleme hakkına sahiptir. Bu sözleşmede yapılacak değişiklikleri takip etmek abonelerin sorumluluğundadır.
Abonelerin kamuihaleilan.com'a aboneliği, abonelik hesaplarının aktivasyonu ile başlar.
Aboneler, abone kayıt formunda girdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş sayılır.
Aboneler, kamuihaleilan.com'da yeralan yazılı veya görsel içeriği kullanarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı herhangi bir faaliyette bulunamazlar, kişi ya da kurumlara yönelik yasa dışı metodlar uygulayamazlar ve aynı şekilde kamuihaleilan.com üzerinden bu gibi faaliyetleri yürütemezler.
kamuihaleilan.com hiçbir sebep beyan etmeden ve önceden uyarmadan, içerikte yeralan kayıtları düzeltme, silme ve yeni kayıtlar ekleme hakkına sahiptir.
Gizlilik arzeden veya sisteme giriş yapmaya yarayan abone bilgilerinin, üçüncü şahıslar tarafından elde edilmesinden (abonelerin abonelik bilgilerini başkalarına vermeleri ya da siteden ayrılırken çıkış yapmamaları gibi durumlarda) doğabilecek zararlardan kamuihaleilan.com sorumlu değildir.
kamuihaleilan.com'un bulunduğu sunucuda meydana gelebilecek arızalar sonucu, veritabanında bilgi kaybı oluşması durumundan kamuihaleilan.com sorumlu tutulamaz.
kamuihaleilan.com'da yer alan görsel ya da yazılı dökümanların ya da kodların (html, script, cgi, image vb.) tamamı ya da bir kısmı izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, pazarlanamaz, yayınlanamaz ya da başkalarına satılamaz.
Abone, almakta olduğu hizmetten memnun kalmadığı taktirde herhangi bir sebep göstermeksizin, Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizi arayarak abonelik hesabının iptal edilmesini ve ödediği ücretten kullandığı kadarı düşüldükten sonra kalan kısmın iadesini talep edebilir. Hesap yapılırken, 1 aylık süre 30 gün varsayılarak abonelik süresine tekabül eden toplam gün sayısı (Örn. 3 aylık abonelik = 90 gün) tespit edilir. Ödemiş olduğu ücret toplam gün sayısına bölünerek 1 günlük kullanım ücreti tespit edilir. Abonenin sistemi kullanmış olduğu gün sayısıyla 1 günlük kullanım ücreti çarpılarak toplam kullanım ücreti hesaplanır. Toplam kullanım ücreti, ödemiş olduğu miktardan çıkarılarak iade edilecek tutar tespit edilir. Ücret iadesi tarafımızca tercih edilecek bir geri ödeme yöntemiyle yapılır. Örnek hesaplama için; 55 TL ödenerek 3 aylık abone olunduğunu varsayalım. Bu abone 20 gün sonra iptal/iade talebinde bulunursa; Ödenen ücret = 55 TL. Toplam gün sayısı = 3 * 30 = 90 gün. Bir günlük kullanım ücreti = 55 TL / 90 = 0.61 TL. Toplam kullanım ücreti = 20 gün * 0.61 TL = 12.20 TL. Kuruş kısmı gözardı edilir. İade edilecek tutar = 55 TL - 12 TL = 43 TL olarak bulunur.
Bu sözleşmede yeralan hükümler her iki tarafı da bağlayıcı niteliktedir.

Kamu İhale İlan.Com


 
0532-5451829
Tıklayın, Sizi Arayalım...
 Sık Kullanılanlara Ekle
 Giriş Sayfası Yap
 

Bize Yazın
Abonelik sözleşmesiyle ilgili sorularınız varsa, bize İletişim Formumuz ile bildirebilirsiniz.
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Gizlilik Politikası  |  Mesaj Formu  |  Örnek İhale  |  Yapılacak İhaleler  |  İhale Sonuçları  |  Arşivdeki İhaleler  |  İhale Takvimi
Abonelik Ücretleri  |  Abonelik Sözleşmesi  |  Banka Havalesiyle Abonelik  |  Posta Çekiyle Abonelik  |  Kredi Kartıyla Abonelik  |  Abonelik Yenileme
Sektörel İhaleler  -  Şehir İhaleleri  -  Kurum İhaleleri  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H  -  I  -  J  -  K  -  L  -  M  -  N  -  O  -  P  -  R  -  S  -  T  -  U  -  V  -  Y  -  Z
© 2007-2021  KamuIhaleIlan.Com®
Tasarım & Programlama F.A.   TR Time: 28.09.2021 17:22:34  Page generated: 0.007 seconds.